IDEAS DESIGN

Facebook

Registrace ►

Zapomenuté heslo ►

Přihlásit se přes Facebook

Nejčastější dotazy

Kdy začne grafik pracovat na mých návrzích?

Grafik začíná na zakázce pracovat po přijetí úhrady skicovného a kompletaci potřebných podkladů naším koordinátorem. O zahájení prací vás bude koordinátor informovat zpravidla e-mailem.

Co když si z prvotních grafických návrhů nevyberu?

Spolupracujeme s talentovanými designéry, kteří plně respektují specifika toho kterého zadání a tak se nestává, že by si zákazník z předložených návrhů nevybral. Pokud by se to přes všechno naše úsilí stalo, máte v zásadě dvě možnosti. Zakoupený balíček můžete upgradovat na nějaký s větším počtem prvotních návrhů a zkusit tak i práci jiných grafiků. Nebo můžete od objednávky bez jakýchkoliv sankcí odstoupit. V takovém případě bude vámi uhrazené skicovné použito na částečné pokrytí již vzniklých nákladů, přičemž vám nevzniknou žádné další závazky.

Co když vyčerpám objednaný počet revizí a přesto nebudu stále spokojen?

Každý balíček obsahuje přesně daný počet revizí (tedy kol připomínek a jejich zapracování). Pokud předplacený počet revizí vyčerpáte, můžete snadno objednat další. Cena nadlimitní revize činí 600 Kč (+ DPH). Pokud by taková situace nastala, systém vám možnost přikoupení revize automaticky nabídne.

Je možné k návrhu objednat i realizaci?

Ano, samozřejmě. Stačí vyspecifikovat vaši představu o textíliích nebo dárkových předmětech a my pro vás připravíme výběr toho, co nejlépe odpovídá vašim požadavkům v rámci očekávaných cenových relací. Textílie a reklamní předměty nám dodává řada renomovaných výrobců a dovozců, jejichž katalogy dobře známe a proto hravě sestavíme nabídku speciálně pro vás. Ušetříte si tak spoustu času stráveného listováním tunou tlustých katalogů. Následně vám vybrané textilie nebo jiné dárky dodáme za katalogové ceny včetně originálně navrženého potisku či výšivky.

 

Chcete se na něco zeptat? ►

Facebook

Youtube

Google

Košík